26 oktober 2015

Jaarvertegenwoordigers 2015-2016

Tijdens de jaarpraesidiumverkiezingen wordt een SWOP- of jaarvertegenwoordiger aangesteld uit elk jaar. Deze persoon is de contactpersoon tussen jullie jaar, de proffen en SWOP. Zij zullen na elk blok/examen een blok-/examenevaluatie verspreiden die jullie anoniem kunnen invullen. Wanneer er wijzigingen of belangrijke mededelingen moeten gecommuniceerd worden, zal deze persoon optreden als aanspreek- of verdeelpunt en dit via de facebookgroep. Wanneer er vragen / opmerkingen / onduidelijkheden / problemen oprijzen binnen het jaar over je opleiding, contacteer dan jullie jaarvertegenwoordiger of de SWOP-PR van dienst.
Hun gegevens zijn hieronder te vinden of bij Contact.

Jaarvertegenwoordigers 2015-2016 :

Eerste Bachelor :

Naam : Dylan Roaen
GSM : 0492 61 81 64
E-mail : Dylan.roaen@ugent.be

Bach 1 Dylan

 

Tweede Bachelor :

Naam : Ellen Loccufier (up) en Esther Van Ovost (down)
GSM : Ellen : 0470 05 13 83, Esther : 0472 48 39 73
E-mail : Ellen.loccufier@ugent.be en Esther.vanovost@ugent.be

1ste Bach Ellen (up) _ Esther (down)

 

Derde Bachelor : 

Naam : Lien Ruysschaert
GSM : 0497 99 32 92
E-mail : Lien.ruysschaert@ugent.be

Bach 3 Lien

 

Eerste Master :

Naam : Nele Van Roy
GSM : 0474 34 38 32
E-mail : Nele.vanroy@ugent.be

Master 1 Nele

 

Tweede Master :

Naam : Miet Vandemaele
GSM : 0476 57 39 29
E-mail : Miet.vandemaele@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-3de-mast-miet-vandemaele-geknipt

 

Derde Master : 

Naam : Sylvia Soetaert
GSM
: 0496 03 55 76
E-mail
: Sylvia.soetaert@ugent.be

Master 3 Sylvia

 

Vierde Master :

Gemengd :

Naam : Lennart Gistelinck
GSM : 0474 74 77 42
E-mail : Lennart.gistelinck@ugent.be

Master 4 Gemengd Lennart

 

Ziekenhuistraject :

Naam : Justine Vansteenkiste
GSM : 0474 41 49 17
E-mail : Justine.vansteenkiste@ugent.be

Master 4 ZHA Justine

 

Naam : Eva Hulstaert
GSM : 0479 50 61 85
E-mail : Eva.hulstaert@ugent.be

Master 4 ZHA Eva