9 september 2017

Jaarvertegenwoordigers 2016-2017

Tijdens de jaarpraesidiumverkiezingen wordt een SWOP- of jaarvertegenwoordiger aangesteld uit elk jaar. Deze persoon is de contactpersoon tussen jullie jaar, de proffen en het SWOP. Zij zullen na elk blok/examen een blok-/examenevaluatie doorsturen die jullie anoniem kunnen invullen. Wanneer er wijzigingen of belangrijke mededelingen moeten gecommuniceerd worden, zal deze persoon optreden als aanspreek- of verdeelpunt en dit via de facebookgroep. Wanneer er vragen / opmerkingen / onduidelijkheden / problemen oprijzen binnen het jaar over je opleiding, contacteer dan jullie jaarvertegenwoordiger of de SWOP-PR van dienst.
Hun gegevens zijn hieronder te vinden of bij Contact.

 

Jaarvertegenwoordigers 2016-2017 :
Eerste Bachelor :

Naam : Eline Dejans
GSM : 0478 63 53 88
E-mail : Eline.dejans@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-1ste-bach-eline-dejans-2016-2017-1

Tweede Bachelor :

Naam : Dylan Roaen
GSM : 0492 61 81 64
E-mail : Dylan.roaen@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-2de-bach-dylan-roaen-2016-2017

Derde Bachelor :

Naam : Ellen Loccufier (Left) en Esther Van Ovost (Right)
GSM : Ellen : 0470 05 13 83, Esther : 0472 48 39 73
E-mail : Ellen.loccufier@ugent.be en Esther.vanovost@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-3de-bach-ellen-loccufier-2016-2017 jaarvertegenwoordiger-3de-bach-esther-van-ovost-2016-2017-1

Eerste Master :

Naam : Lien Ruysschaert
GSM : 0497 99 32 92
E-mail : Lien.ruysschaert@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-1ste-mast-lien-ruysschaert-2016-2017

Tweede Master :

Naam : Nele Van Roy
GSM : 0474 34 38 32
E-mail : Nele.vanroy@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-2de-mast-nele-van-roy-2016-2017

Derde Master :

Naam : Miet Vandemaele
GSM : 0476 57 39 29
E-mail : Miet.vandemaele@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-3de-mast-miet-vandemaele-geknipt

Vierde Master :

Ziekenhuisartstraject :

Naam : Sylvia Soetaert
GSM
: 0496 03 55 76
E-mail
: Sylvia.soetaert@ugent.be

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Huisartstraject :

Naam : Yasmien Depaepe
GSM
: 0476 30 50 33
E-mail
: Yasmien.depaepe@ugent.be

jaarvertegenwoordiger-4de-mast-ha-yasmien-depaepe-2016-2017